Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wytrzyszczki

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Józefów

Józefów,Konstantynów Łódzki(Wytrzyszczki + 23 km)

850 000 zł123,70 m² 6 871,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Ostatni dom do sprzedania Osiedle Świerkowe Akomodera. Do sprzedania pozostał tylko 1 apartament położony w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Józefów 69g/1. Każdy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

650 lecia,Zgierz(Wytrzyszczki + 16 km)

260 000 zł37,94 m² 6 852,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dawno, dawno temu, w sercu Zgierza, pośród szumu drzew i radosnego gwaru tętniącej życiem okolicy, a zarazem spokojnej stał sobie pewien czteropiętrowy zamek z wielkiej płyty. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Zgierz(Wytrzyszczki + 16 km)

316 222 zł36,77 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży nowego 2 pokojowego mieszkania z tarasem o pow. niemal 37 m2 w centrum Zgierza. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z cegły. Zapytaj o pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wola Czarnyska(Wytrzyszczki + 24 km)

999 000 zł190 m² 5 258 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:37 455 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 190 m , położony na malowniczej działce w Woli Czarnyskiej 25. To wyjątkowa nieruchomość dla osób, które cenią spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł43,10 m² 6 380,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 w Zgierzu na ulicy Długiej. Mieszkanie czyste i zadbane, urządzone w stylu wczesnych lat dziewięćdziesiątych, na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł463 m² 429,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ważne: dom widoczny na zdjęciu to wizualizacja architektoniczna. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 463 m , gotowa pod realizację Twoich planów budowlanych. Kluczowe parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Maciejów

Maciejów(Wytrzyszczki + 19 km)

620 000 zł10 514 m² 58,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Maciejów stanowiąca działki ewidencyjne o nr. 113/2 i 113/8 o łącznej pow. 10.514 m2. Przedmiotowa nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Dziektarzew

Dziektarzew(Wytrzyszczki + 24 km)

149 000 zł1 200 m² 124,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest nieuzbrojona działka budowlana położona przy drodze asfaltowej, pomiędzy dwiema dużymi miejscowościami: lutomiersk (ok.: 3,5 km) oraz Wodzierady (ok.: 3 km).

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kazimierz

Kazimierz(Wytrzyszczki + 20 km)

160 000 zł1 228 m² 130,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane Kazimierz (okolice Łodzi) Oferuję na sprzedaż 4 działki budowlane, każda o powierzchni 1228 m . Szczegóły: przeznaczenie zgodnie z mpzp: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Przekora

Przekora(Wytrzyszczki + 16 km)

245 000 zł1 483 m² 165,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! Transakcja sprzedaży zagospodarowanej działki gruntu o pow. 1483m2 z domkiem holenderskim, garażem , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Wytrzyszczki

Wytrzyszczki,łódzkie

190 000 zł51 800 m² 3,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki rolnej w miejscowości Wytrzyszczki w Gminie Parzęczew w województwie Łódzkim. Oferujemy sprzedaż działki o areale 5,1800 ha, klasy - rv, rvi, ps, ls,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wytrzyszczki

Wytrzyszczki,łódzkie

199 000 zł10 600 m² 18,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania duża ładna działka rekreacyjna o pow. 1 hektara w spokojnym miejscu, blisko asfaltu. Działka o szerokości frontu 66m, głęboka 163 m, w kilku miejscach lekko.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij